Calendario

Diciembre. 2017
LunMarMierJueVierSabDom
 << <Sep 2017> >>
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Anuncio

¿Quién está en línea?

Miembro: 0
Visitante: 1

rss Sindicación

Archivos

Anuncio de los artículos posteados en: Enero 2001

13 Dic 2015 
Ankarada İyi Boşanma Avukatları
İyi boşanma avukatları düşüncelerinizi farketmelidir. Boşanma davası hiç kolay bir süreç değildir. Bu nedenle süreç boyunca size destek olacak bir boşanma uzmanı avukat bulmanız ivedidir. Peki uzman bir boşanma avukatını nasıl bulabilirsiniz? Bunun yanında duruşmanız çekişmeli mi yoksa anlaşmalı mı olacak?
Bu arada boşanma davası ne şekilde açılır şuna da değinelim. Boşanma davası iki tarzda açılabilir. Eğer eşler ayrılma konusunda anlaşırsa aile mahkemesine başvuru yapmaları halinde anlaşmalı şekilde evliliğe son verebilirler. Anlaşmalı şekilde boşanmanın gerçekleşmesi için evliliğin en az bir sene devam etmiş olmasıgerekmektedir. Eğer evlilik hayatı bir yıldan az sürmüş ise taraflar anlaşmalı şekilde evliliği bitirmek amacıyla müracaat edemezler. Bu durumda çekişmeli şekilde başvuru yapmak zorundadırlar. Anlaşmalı şekilde evliliği sonlandırmak için aile mahkemesine bir anlaşmalı ayrılma mutabakat metni vermeleri zorunludur. Bu protokolün bir hukukçu tarafından meydana getirilmesi çok iyi olacaktır. Daha sonra taraflar aile mahkemesine çıkmalı ve anlaşmalı boşanma protokolünü kabul ettiklerini söylemelidirler. Çekişmeli olarak evliliğe son vermek için bir boşanma nedenine ihtiyaç bulunmaktadır. Bu evliliğe son verme gerekçesinin hakim tarafından kabul edilebilir olması gereklidir. bunun yanında evliliğe son verme gerekçesinin kanıtlanması lazım gelir. Boşanma davalarında davacı eş boşanma nedenlerini her çeşit delille ispatlayabilir. Mesela fotoğraflar kanıt olarak ileri sürülebilir. Çekişmeli boşanma davası baya uzun sürmektedir. Bu süreci kısaltmak için bir boşanma avukatından yardım istenmelidir.

Boşanma Avukatları kelimesi hiç bir zaman aklımıza iyi çağrışımlar getirmez. Bunun sebebi farkındalığımız olabilir mi? Avukatlık yapan hukukçuların neredeyse tamamı toplumumuzu iyileştirmek için avukat olmamıştır. Bir çok boşanma avukatı , boşanma avukatı olmaya para etkisiyle başlamıştır. Bu sebeple Ankarada avukatınızı seçerken iyi düşünmelisiniz.
Haddinden fazla boşanma avukatı var. Doğru avukatı hangi şekilde seçeceğim?
Boşanma avukatı seçerken en iyi çözüm arkadaşlarınızın tavsiyesidir. İkinci yol ise googledan iyi bir araştırma yapmaktır. Eğer bu yola karar verdiyseniz bulduğunuz avukatı öven websiteleri de aynı şekilde bulacaksınızdır.
13 Dic 2015 
¡Felicidades !¡ la creación de tu blog es un éxito !

Para poder acceder a las diversas opciones de tu Blog, conéctate pulsando el link «conexión»:

Conéctate con el nombre de usuario: Admin y tu contraseña (él que elegiste durante la creación del blog).
Una vez conectado, una barra de herramientas se colocará automáticamente encima de la página que te permite acceder al panel de administración.
Admin · 5 vistas · 1 comentario
Categorías: Primera categoría